Всеукраїнський суддівський семінар зі спортивного орієнтування

В період з 7 по 10 грудня 2017 року в м. Києві відбудеться Всеукраїнський суддівський семінар зі спортивного орієнтування. До участі запрошуються особи які включені до складу ГСК (організатор, головний, суддя, головний секретар, заступник головного суддя з дистанцій, інспектор, контролер тощо)  чемпіонатів України 2018 року зі всіх видів орієнтування та судді, яки планують підвищити свою кваліфікацію (категорію). На семінарі будуть обговорюватися актуальні зміни до Правил ІОФ, формат проведення ЧУ зі спринту, струрктура Календаря змагань на 2019 рік та ін. Місце та час проведення,  програма будуть повідомлені додатково не пізніше 1 грудня 2017 року. Федерація планує відшкодування проїзду та частково проживання іногороднім учасникам семінару відповідно до попередніх заявок. Заявитися можна до 3.12.2017 за посиланням

До уваги тренерів.

7-20 лютого та 3-6 березня 2017 року м Вінниця відбудуться семінари для тренерів.
Проводить семінари ЗТУ Пронтішева Людмила Павлівна.
Приїзд на семінар 17.02 та 3.03. Розміщення - безкоштовне зі своїми спальниками. Проїзд та харчування - за рахунок слухачів. Є можливість приготування їжи і помитися. Можливість безкоштовного розміщення на даних семінарах дещо обмежена: до 11-12 тренерів-слухачів в один з термінів. Тому погоджуйте свою участь електронною поштою Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   або за тел. 067 39 149 51. Спробуємо врахувати всі Ваші питання і побажання. Участь у семінарах безкоштовна.

Програма семінарів.

Подробнее: До уваги тренерів.

Семінар для спортивних картографів. м.Полтава

2-5 лютого у Полтаві, під егідою ФСО України на базі та за підтримки Обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, відбувся семінар для картографів-початківців. У ньому брало участь понад 25 слухачів з 5 областей України, в тому числі 8 жінок.
Програма складалася з тлумачення умовних знаків УЗ ФСОУ-ISOM 2001 та ISSOM 2007; теорії та практиці польових робіт; теорії та практиці креслення карт в ОСАD; огляду джерел та правильного застосування базових матеріалів; застосування технологій GPS для складання карт. Викладачами виступали Віктор Кір'янов і Олександр Єфименко (Київ). Презентацію програми Open Orienteering Mapper - безкоштовної альтернативи ОСАD, провів Євген Мазур (Вінниця).
Сподіваємося, що через пару років в українському орієнтуванні виросте ще кілька хороших картографів.