Шановні керівники відокремлених підрозділів ФСОУ !

28 січня 2017 року з 10:00 до 13:00 в м. Київ, вул. Голосіївська 17, б-ц «КЮЗ» відбудеться розширене засідання Президії та керівників відокремлених підрозділів ФСОУ. На порядку денному зміни до Реєстраційного (ознайомитись, проект) та Фінансово-майнового регламентів (ознайомитись проект) ФСОУ розроблені у відповідності до оновленого Статуту Федерації  та ЗУ «Про громадські об’єднання».  Згідно вище зазначеним змінам облік індивідуальних членів Федерації та контроль за сплатою внесків (вступних, реєстраційних, заявочних и ін.) покладається на керівників відокремлених підрозділів. Основною метою засідання є роз'яснення положень РР та ФМР, навчання керівників або їх заступників роботі з Реєстром членів ФСОУ. станом на 16.11.2017 до Президії поступило 19 клопотань про створення Відокремлених підрозділів ФСОУ та призначення керівників цих підрозділів. Перевірити СВОЇ дані можна у  додатку "Рада керівників відокремлених підрозділів ФСОУ 2017р."(див. у вкладенні)
До уваги орієнтувальників Вінницької, Волинської, Донецької, Кіровоградської, Рівненської та Тернопільської областей - від Ваших регіонів клопотання  про створення Відокремлених підрозділів ФСОУ до цього часу не надані.  Переконливо просимо у найкоротші терміни  (не пізніше 25 січня 2017 р.) провести регіональні збори та надати  на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  :
1. Сканкопію Протоколу загальних зборів.
2. Сканкопії паспорту Керівника Відокремленого підрозділу (1-2 сторінки та прописку)
3. Сканкопію ідентифікаційного коду

4. Заповнену заяву до держреєстратора про створення  форма 4 (в приложении)  розділ " Відомості про керівника відокремленого підрозділу юридичної особи".
Навчання буде здійснюватися за допомогою мережі інтернет (WiFi доступ), для зручності учасники засідання можуть мати при собі особисті ноутбуки. Якщо виникнуть питання звертайтесь до віце-президента ФСОУ Постельняка О.А.