Керівникам підрозділів ФСОУ

Шановні Керівники відокремлених підрозділів, повідомляємо, що станом на 20.12.2016 до Президії поступило 19 клопотань про створення Відокремлених підрозділів ФСОУ.
Кандидатури керівників на затвердження висунули орієнтувальники м. Київ та областей:  Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської.
Триває збір даних для оформлення довіреностей призначеним Керівникам відокремлених підрозділів від Президента ФСОУ на проведення діяльності.
Провірте та дозаповніть СВОЇ дані у  додатку "Рада керівників відокремлених підрозділів ФСОУ 2017р."

Також на адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  необхідно надіслати:
1.Сканкопії паспорту Керівника Відокремленого підрозділу (1-2 сторінки та прописку)
2.Сканкопію ідентифікаційного коду
3.Заповнену заяву до держреєстратора про створення  форма 4 (в приложении)  розділ " Відомості про керівника відокремленого підрозділу юридичної особи".

У графі " Місцезнаходження відокремленого підрозділу юридичної особи" можно записати свою домашню адресу.
Якщо є інша адреса, то для підтвердження держреєстратор може вимагати або договір оренди або лист від власника про згоду використання приміщення.

Якщо виникнуть питання звертайтесь.